Trenuj mięśnie głębokie brzucha. Sprawdź ćwiczenie!

mięśnie brzucha trening

Jak sami dobrze wiecie, zrobienie słynnego kaloryfera na brzuchu nie jest łatwym zadaniem. Wymaga odpowiednich ćwiczeń, treningu cardio, czy zrównoważonej diety. Wiele osób zapomina również o trenowaniu mięśni głębokich brzucha, dzięki którym będziemy w stanie ćwiczyć z większymi obciążeniami.

To właśnie dlatego postanowiliśmy zaprezentować Wam ćwiczenie, dzięki któremu będziecie w stanie pracować nad swoimi mięśniami głębokimi brzucha. W tym celu połóżcie się na plecach na podłodze. Następnie skrzyżujcie ramiona na klatce piersiowej. Proste, prawda? Idźmy dalej!

Teraz ugnijcie jedną nogę w kolanie, przysuwając ją w stronę pośladków, natomiast drugą maksymalnie wyprostowaną, unieście nad ziemię. Pozostało Wam jeszcze trzymanie podbródka jak najbliżej klatki piersiowej.

Jeżeli już przyjęliście odpowiednią pozycję, to napnijcie mięśnie brzucha, oderwijcie tułów od podłoża na kilkanaście centymetrów i zatrzymajcie się na blisko dziesięć sekund. Teraz wykonajcie dziesięć takich powtórzeń, a w szybkim czasie odczujecie efekty ciężkiej pracy. Do dzieła!

źródło: fitwiedza.pl

Trenuj mięśnie głębokie brzucha. Sprawdź ćwiczenie!
Rate this post

Ten wpis został opublikowany w News. Dodaj odnośnik ulubionych.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>