Trening pośladków. Podstawowe porady!

skuteczne ćwiczenia na pośladki

Wiele kobiet marzy o jędrnych pośladkach. Dlaczego jednak wszystkie plany kończą się jedynie na marzeniach? Wszystko można zrealizować! Potrzeba jednak czasu i odpowiedniego samozaparcia. Regularna dieta i dobrze dobrany plan treningowy sprawią, że niebawem będziecie mogły pochwalić się takimi pośladkami.

Tymczasem właśnie trafiliśmy na małą, ale niezwykle cenną wskazówkę dotyczącą treningu pośladków. – Niezależnie od tego jakie ćwiczenie na pośladki będziesz wykonywać, istotne jest, aby utrzymać odpowiednie napięcie w mięśniach i przytrzymać końcową fazę ruchu koncentrycznego przez 2-3 sekundy – możemy przeczytać w serwisie internetowym fitwiedza.pl.

Jak to przetłumaczyć na prosty język? To bardzo proste! Jeżeli wykonujecie swoje ćwiczenia szybko, to nie spodziewajcie się rezultatów. Każdy trening musi być wykonany z odpowiednią starannością. Jeżeli chcecie zwiększyć swoje obciążenia, to do wszystkiego możecie użyć dodatkowego ciężaru, który pozwoli utrzymać napięte pośladki w fazie ruchu. Podsumowując – trening pupy to nie wyścig. Konsekwentnie dążcie do swojego celu!

Trening na jędrne pośladki

Zupełnie na koniec jeszcze jedna mała podpowiedź. Warto wspomagać się dodatkowo nowoczesnymi technologiami. Elektrostymulatory Compex posiadają bowiem programy ujędrniające pośladki, co możecie zobaczyć na powyższym filmie. Tym samym oglądając film, lub czytając ulubioną książkę, możecie jednocześnie pracować nad swoimi pośladkami.

źródło: fitwiedza.pl

Trening pośladków. Podstawowe porady!
5 (100%) 1 vote

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>