Trening klatki piersiowej: Najpierw sztanga!

klatka piersiowa

Jeżeli masz dzień, w którym trenujesz mięśnie klatki piersiowej, to powinieneś poważnie zastanowić się nad kolejnością ćwiczeń. W ten sposób Twój trening będzie jeszcze bardziej efektywny niż dotychczas. Sprawdź koniecznie już teraz jedną z cennych wskazówek!

Okazuje się, że na początek treningu klatki piersiowej warto ćwiczyć ze sztangą, a dopiero później przenieść się na sztangielki. – Podczas treningu klatki piersiowej warto zacząć od ćwiczeń na sztandze, o ile planujemy takie wykonywać. Jak się okazuje wykonując ćwiczenia tego typu jako pierwsze efektywniej budujemy siłę mięśni – możemy przeczytać w serwisie internetowym fitwiedza.pl.

Szczegółowe obserwacje w tym temacie przeprowadzono w Norwegii, gdzie ustalono, że na początku powinieneś ćwiczyć ze sztangą. Dlaczego? Warto poddać mięśnie piersiowe maksymalnym obciążeniom, a dopiero później przenieść się na sztangielki i skupić się na ćwiczeniach wyizolowanych. Teraz nie pozostało Tobie nic innego jak wziąć się do ciężkiej pracy. Powodzenia!

źródło: fitwiedza.pl

Trening klatki piersiowej: Najpierw sztanga!
Rate this post

Ten wpis został opublikowany w News. Dodaj odnośnik ulubionych.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>