W jaki sposób walczyć z zakwasami?

compex trizone

Jak często zmagacie się z zakwasami? Niestety znamy ten ból i zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że nie jest to nic przyjemnego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótki materiał na temat zakwasów i walki z nimi. Znajdźcie chwilę i poznajcie odpowiedzi na kluczowe pytania.

Bardzo wiele osób utożsamia zakwasy z kwasem mlekowym, które powstaje w organiźmie człowieka w warunkach beztlenowych. Warto jednak wiedzieć, że to nie on jest głównym czynnikiem odczuwanego bólu. To mikro uszkodzenia włókien mięśniowych sprawiają, że następnego dnia odczuwacie niesamowity ból mięśni.

Co to są zakwasy?

– Powstają one pod wpływem obciążeń wysiłkowych, co prowadzi do powstania stanów zapalnych w tkance mięśniowej. Zjawisko to ma pozytywny charakter, w trakcie regeneracji i „gojenia się ran” mięśnie rosną, zwiększają swoją objętość, siłę czy wytrzymałość – możemy przeczytać w serwisie internetowym fitwiedza.pl.

Sposób na zakwasy

W jaki sposób walczyć z zakwasami? Jest wiele sposobów, w tym rolowanie mięśni. My jednak testowaliśmy nowoczesną technologię w elektrostymulatorze Compex SP 8.0, który poprawia przepływ krwi do włókien mięśniowych, a te szybciej się regenerują. Zobaczcie koniecznie również inne programy elektrostymulatora Compex.

źródło: fitwiedza.pl

W jaki sposób walczyć z zakwasami?
4 (80%) 4 votes

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>