Elektrostymulacja mięśni w piłce nożnej

elektrostymulacja piłka nożna

Regeneracja mięśni odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu każdego sportowca, w tym również piłkarza. Żywym dowodem jest Krzysztof Mączyński – pomocnik reprezentacji Polski w jednym z odcinków kanału Łączy Nas Piłka pochwalił pracę z elektrostymulatorami Compex.

Krzysztof Mączyński występuje na co dzień w roli środkowego pomocnika. To pozycja wymagająca odpowiedniego przygotowania fizycznego. Sam zawodnik swego czasu miał spore problemy ze skurczami, dlatego szukał metody, która pozwoli mu to przezwyciężyć. Okazało się, że idealnym rozwiązaniem jest elektrostymulacja mięśni. – Zacząłem z nim pracować od spotkania z Czarnogórą. Od tego momentu w lidze grałem wszystkie mecze po 90 minut bez skurczów – powiedział zawodnik w materiale wideo.

Reprezentant Polski na temat urządzeń Compex wypowiedział się w trakcie zgrupowania Biało-Czerwonych, przed meczem eliminacji Mistrzostw Świata z Rumunią. – Ostatnio dużo osób stosuje elektrostymulację – podkreślił Krzysztof Mączyński w trakcie nakładania elektrod na łydki. – Widzisz, teraz mogę leżeć lub siedzieć. Cygarko, pilot i serial – zażartował zawodnik.

– Urządzenie dostosowuje automatycznie zapotrzebowanie na daną łydkę, wyszukuje potrzeby – chwalił Mączyński, który pokazał, że urządzenie zwiększyło obciążenia regeneracyjne na nogę postawną, która jest bardziej narażona na przeciążenia. Elektrostymulatory Compex dostępne są między innymi w sklepie internetowym elektrostymulatory.net. Zobaczcie koniecznie!

Elektrostymulacja mięśni w piłce nożnej
5 (100%) 1 vote

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>