Chrom potrzebny przy odchudzaniu!

odchudzanie

Zgubienie zbędnych kilogramów nie jest łatwym zadaniem. To przede wszystkim złożony proces wymagający odpowiedniego zaangażowanie. Zapewne niewielu z Was zdaje sobie sprawę, że bardzo ważną rolę przy pozbywaniu się tkanki tłuszczowej odgrywa chrom. Dlaczego? Sprawdźcie koniecznie już teraz!

Okazuje się, że niedobór chromu w organizmie przyspiesza odkładanie się tkanki tłuszczowej. Specjaliści pracujący dla serwisu internetowego fitwiedza.pl poinformowali, że chrom jest tak zwanym pierwiastkiem śladowym, dlatego w organizmie dorosłego człowieka znajdują się zaledwie 6 mg chromu.

W jaki sposób dostarczyć chrom do organizmu? Przede wszystkim znajdziecie go w brokułach, zielonym groszku oraz jajkach. Ponadto polecamy owoce morza i pełnoziarniste pieczywo. Chrom obecny jest również w kaszach i gotowanej wołowinie. Nie zapominajcie o najmniejszych detalach, które następnie przekładają się na cały sukces. Powodzenia!

źródło: fitwiedza.pl

Chrom potrzebny przy odchudzaniu!
5 (100%) 1 vote

Ten wpis został opublikowany w News. Dodaj odnośnik ulubionych.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>